UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na szczęście w tych jakże trudnych czasach rządzą nami wreszcie ludzie mądrzy i przewidujący a nie różnej maści Macierewiczem i Błaszczaki którzy działali jak dzieci we mgle i nie mieli żadnej strategii s poparcie jedynie u Orbana.

TeofilSkorupa