UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zachęcam gorąco całą redakcję do zadawania pytań tej nowej-starej władzy na temat szubienic. Skoro wysyłacie swoją redakcyjną pracownicę do parku Dolinka, która tańczy pomiędzy czerwonymi szubienicami, to zadajcie sobie i władzy proste pytanie: dlaczego one tam stoją? Odpowiedź jest oczywista, ale temat wypadałoby rzetelnie wyjaśnić. Czy np. czerwone metalowo-drewniane madejowe łoża lub gilotyny nie byłby lepsze? Więcej kasy wykonawca mógłby przytulić i droższe mieszkanie by dzieciom by kupił za ten 'wygrany" przetarg.

Jak dbosz, tak mosz