UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jaką funkcję w parku Dolinka pełnią te czerwone szubienice ustawione w okręgach? Nie przypadkiem po to, żeby wykonawca który "wygrał" przetarg, mógł przetransferować większą ilość publicznych pieniędzy do własnej kieszeni? Niech mi ktoś merytorycznie wytłumaczy, w jakim celu z moich podatków ustawiono w parku dwadzieścia czerwonych szubienic?
Jak dbosz, tak mosz