UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Harleyem po bażantarni - Nikt nikogo nie ma w Polce dożynać W Elblągu przez osiem lat rządów Wróblewskiego mieliśmy idealny układ polityczny i nikomu woda sodowa do głowy nie uderzała również dzięki autokratycznej osobowości Pana Witolda i jego gospodarskim podejściu do spraw miasta. Masz na myśli Panią Klugę ? Faktycznie chyba nie wyciągnęła z roku 2013 nauki - nadal czuje się skrzywdzona i upokorzona. To nadal etap wyparcia własnej winy i pora ten stan zakończyć albo będę dokładnie przypominał dlaczego wtedy polegli. Mamy uczyć i naprawiać nie dożynać i zarzynać a jak ktoś nie rozumie jaka jest jego rola i komu ma służyć swoją pracą i kto jest w Elblągu najważniejszy to my to przypomnimy. I nadal uważam że pierwszym obowiązkiem jest rozbić PIS ponieważ ta partia złamała własne deklaracje i zeszła na psy. Dziś rozbicie PISu jest droga do budowy prawdziwej polskiej narodowej prawicy a gdy taka powstanie to szybko zacznie ten karaj porządkować. Rosnące notowania Brauna pokazuję jakiej Polski oczekują Polacy. Powrót PO do władzy to właśnie efekt moralnego gnicia PIS-u a nie zwalcza się kiły gangreną. Nie przez przypadek 10 lat temu organizowałem wizytę Brauna w Elblągu i bardzo mnie cieszą twarze dawnej Samoobrony w Konfederacji Korony Polskiej bo to środowisko ludzi zdecydowanych na konkretne działanie a nie na politykę kanapową. No o mam, nadzieje że dawni działacze Korwina wrócą do polityki - tym razem z gaśnicami....
MariuszLewandowski-Fc