UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kto waszeci powiedział że jestem stonnikiem PO-wców ? Senator Wcisła zapowiedział że mnie pozwie Nowaczyka podczas Referendum okładałem każdą informacją o ich numerach i nawet Pan Tusk uznał że mam zawsze do jego Partii pretensje ale przyznał że Referendum było uzasadnione i sam by je poparł. To że dokładnie tak samo dostaję teraz PISowcy oznacza że polubiłem PO-wców ? No proszę o odrobinę powagi - PIS PO jedno zło - to porzekadło autorstwa chyba Razem-ek uznaje za słuszne. Nikt mi żadnej łaski robić nie musi... A nadal jestem jednym z nielicznych w tym mieście ludzi którzy idą na Sesje Rady i w oczy mówię naszym bez-radnym że pajacują zamiast pracować dla Obywateli Elbląga. No to może jakiś przykład owej miłości ? Ostania rozmowa z Panią Kluge sprzed paru dni mila dla niej nie była... Co się komu należy to dostaje i tyle, ,, ,,

MariuszLewandowski-Fc