UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ooooo jest idealny kandydat elblaskich wyborców KO - mam dla was propozycje - pojedźcie pociągiem do olsztyna, zobaczcie jak rozwinęło się to miasto kosztem Elbląga, a jak wysiądziecie u nas na dworcu zobaczycie skutki waszego głosowania na tego pana