UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie jest nasz (Elbląga) region. To jest po prostu województwo warmińsko-mazurskie. Tak jak Bielsko Biała czy Częstochowa to nie Górny Śląsk, choć leżą w województwie Śląskim. Więc prosiłbym bez szuwarowo-bagiennej indoktrynacji; )

jesiotr