UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Grażyna Kluge właśnie pokazała że jej poszanowanie dla wolności słowa dotyczy jej wolności do wypowiedzi czyli wracamy do roku 2012 i znów staje się konieczne odwołanie Rady Miejskiej bo choroba zawłaszczania Elbląga wraca - widać lekcja z 14 kwietnie 2013 r nie dotarła do świadomości ostatniego aktywnego polityka odwołanego wtedy Zarządu Miasta Elbląga. Prywata Pani Kluge znów ważniejsza od interesu Miasta i szacunku dla woli Mieszkańców którzy wtedy ją odwołali.

MariuszLewandowski-Fc