UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w szkołach niepublicznych słuchacz na początku roku szkolnego bierze zaświadczenioe, że jest uczniem - bo np. dostaje alimenty i już nie pojawia się w szkole, ale w dzienniku jest cały czas. Biorą kasę za nic. Patalogia oświatowa

słuchacz który chodzi