UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kryzysie bezdomności... Dzień dobry paniom, panom i osobom... Ministra tak, ale sekretarka, czy podsekretarka już nie... Jak ocieplenie, to tylko antropogeniczne... w Ukrainie. Co tam jeszcze ciekawego macie na podorędziu tej nowomowy? Pośmiejemy się razem.

hd