UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MariuszLewandowski-Fc - Wspomnienia kilku Dam, opowieści kolegów, stwierdzenie Skiby i na tym budowanie alternatywnej prawdy o tamtych czasach. Ja w latach osiemdziesiątych jeździłam do Elbląga z Dworca Głównego, nie pamiętam takich obrazków i czułam się o wiele bezpieczniej niż obecnie.