UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dworzec Główny w Gdańsku na początku lat 80-tych był jak Dworzec Zoo - było tam wszystko od dziewczyn za porcje makowiny przez chemików do gości którzy zgarniali dziewczyny do trójmiejskich agencyjek.. Gdyby ktoś nie wiedział skąd Skiba twierdził że najlepsza na świecie jest miłość w klozecie to warto poszukać bywalców Gdańskiego Irisch Pubu i babć klozetowych z Dworca Głównego właśnie. Nie skorzystałem bo byłam za mały a opowieści o tym co się tam działo trafiły od kolegów z Gdańska i Gdyni gdy robiłem tam studium pomaturalne. Zresztą nie tylko o ty, ,, ,Nie mniej w sferze trójmiejskiego życia nocnego jestem swego rodzaju specjalistą - mieszkałem tam kilka lat Kilka Dam podzieliło się ze mną wspomnieniami ze swojej młodości...
MariuszLewandowski-Fc