UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - Ale masz dobrą pamięć' - lata 80 - te, to już 45 lat temu... dziadku za dwie dychy dziewczyny dawały każdemu, ja też bym to pamiętał do końca życia, może nie te dwie dychy, ale te dziewczyny co dychały we dwie. Ty zawsze znajdziesz się tam, gdzie coś dają, jak nie na dworcu w Gdańsku to znowu u niemiaszków na szparagach, " żyć to cza umić" - jak mawiał elbląski podróżnik, zbieracz, naciągacz, chodzący po prośbie- Teodor.

Wtr.