UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Alkohol jest dużo bardziej podstępny i niestety dostępny. Zwłaszcza że są tacy, którzy picie usprawiedliwiają, bo przecież są gorsze, niebezpieczniejsze używki. Tak - są, ale by kupić w Polsce alkohol, wystarczy pójść do dowolnego sklepu spożywczego i właściwie o dowolnej porze bez najmniejszego stresu o jego posiadanie. Co do innych "używek", nie jest tak fajnie. Wiadomo, chcący se załatwi, ale.... Niestety nie każdy sobie z alkoholem poradzi, co doskonale wszędzie widać.