UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Budynek Galerii powinien być przekazany na Kościół Wojskowy. Niech ponoszą koszty jego ciągłych remontów. Ale co w zamian dla Galerii może zaoferować Kler. ? Może zabrany bez odszkodowań Spółdzielczy Dom Kultury Pegaz. na ulicy Robotniczej ?