UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Indie są chyba drugim co do wielkości Państwem świata i o ile wiem to nie ma tam znaków ani kodeksu drogowego i dają radę. Przypominam ci że po wyłączeniu świateł Bema -Saperów korki zmalały... Znaki mają regulować ruch i tylko taka jest ich wartość pomyślałeś dlaczego po 22 wyłącza się sygnalizacje świetlną ? Kierowca ma myśleć i jeśli jakiś znak utrudnia ruch to powinien go zignorować Wartościami chronionymi przez prawo jest życie zdrowie wolność mienie i komfort obywatela a nie ten czy inny sposób postawienia znaków. Znaki mają regulować ruch a nie go blokować. Dlatego mam na ulicach progi zwalniające na przykład
MariuszLewandowski-Fc