UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@okoniowaty - Próbowaliście kiedyś podejść na samym początku z uśmiechem i przyjaznym nastawieniem? Ja tak zawsze robię i wtedy kontrola jest albo bardzo pozorna, albo w ogóle jej nie ma, a w przypadku mandatu zawsze z najniższych widełek. Polecam.

KapitanSzyderca