UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bracie Mniejsi mom zdaniem mają dusze dużo piękniejsze niż ludzie.... Koncepcja Nieba oczywiście zakłada obecność zwierząt na przykład Węża... Co więcej skoro w ciele węża mógł zamieszkać Szatan to moim zdaniem w ciele innych stworzeń może zamieszkać Bóg. Warto o tym pamiętać podnosząc na jakiegoś bezdomnego psa kamień...

MariuszLewandowski-Fc