UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@#zainteresowany# - i powinni mięć pojazdy uprzywilejowane - tu racja dlatego pytam co na nasi parlamentarzyści aktywni przed mikrofonami a nie obecni tam gdzie trzeba karać niekompetentnych policjantów ? Znaki drogowe są dostosowane do minimalnych wymogów technicznych pojazdów i minimalnych kwalifikacji kierowcy i nie są same w sobie żadną wartością. Jeśli kierowca przekroczy szybkość ale nie stwarza niebezpieczeństwa w ruchu drogowym / na przykład dlatego że jedzie na drodze sam / to nie ma podstaw do jego karania ponieważ może zaszkodzić tylko sobie a chcącemu nie dzieje się krzywda. Co do podjęcia interwencji przez pasażera racja - tak właśnie powinna postąpić ale nie postąpiła. Ale policji NIE WOLNO BYŁO NIE PODJĄĆ ASYSTY ANI UTRUDNIĆ INTERWENCJI. Powinni podjąć asystę a następnie zastanowić się czy okoliczności związane z interwencją uzasadniały pośpiech i odstąpić od ukarania sprawcy ze względy na działanie w obronie zdrowia i życia psa. Dokładnie tak samo jakby ci ludzie jechali ratować człowieka. Wyobrażasz sobie nie udzielenie pomocy poszkodowanemu w wypadku z tego powodu że jego samochód rozbił się na odcinku drogi na którym obowiązuje zakaz zatrzymywania i postoju ? Wszystkie procesy w Norymberdze toczyły się wbrew prawy niemieckiemu a wszyscy skazani tam zbrodniarze działali zgodnie z prawem III Rzeszy które sami ustanowili. Myśl potem pisz
MariuszLewandowski-Fc