UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - Aż ciężko mi się odnieść do tego co piszesz. Znaki drogowe to nie jest ozdoba tylko stawiane są właśnie tam gdzie są jakieś uwarunkowania ku temu. To co Ty mówisz w krótkim czasie doprowadziłoby do anarchii drogowej. Jak już pisałem Pani z animalsów mogła przejść te 200m i ratować pieska a nie buldoczyć się do funkcjonariuszy. Nie rozróżniając jakie umiejętności miał kierowca i jakim super nowoczesnym autem jechał nikt nie jest ponad prawem. A gdyby animalsi mieli takie same prawa gwarantowane w konstytucji to jeździliby pojazdami uprzywilejowanymi.

#zainteresowany#