UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym temacie kochany Porteliku powinieneś siedzieć cicho. Za to, jak najbardziej zrobić wywiady z byłymi i obecnymi posłami i senatorami. I zapytać - co przez lata zrobili dla regionu. Ale także dlaczego czegoś nie zrobili, lub nie mogli zrobić - to będzie ciekawa lektura.

Jaki