UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzień dobry! Po pierwsze, Rubno jest częścią Elbląga! Proszę nie zmieniać granic naszego miasta. Po drugie, rada miejska jest bardzo dobrym adresatem, ponieważ to ona przyjmuje uchwały, a my wnosimy obywatelski projekt uchwały. Po przegłosowaniu uchwała ma zostać przekazana do odpowiednich decydentów w tej sprawie, czyli do premiera, Ministerstwa Infrastruktury oraz PKP PLK. Po trzecie, jak mogła/mógł Pani/Pan przeczytać w artykule, Rada Miasta w Gdyni już kilka miesięcy temu podjęła uchwałę popierającą budowę kolei do Gdańska. Uważam więc, że byłby wstyd, gdyby podobna inicjatywa nie wyszła również od nas. Po czwarte, oczywiście uważam, że dobrze byłoby, aby wszystkie gminy, powiaty i sejmiki województw, których dotyczą wspominane inwestycje, podjęły podobne uchwały. Mam nadzieję, że nasza uchwała do tego zachęci i pozwoli nam mówić w tych kwestiach wspólnym głosem. Na koniec zapraszam do kontaktu. Chętnie opowiemy więcej o naszej inicjatywie osobiście. Nasz numer: 883 798 544.Pozdrawiam!

ArturPytliński