UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy inicjatorzy akcji wraz z senatorem Wcisłą opublikują wyniki analizy gruntowej proponowanej w petycji trasy wraz z analizą, że jest to trasa od strony kosztów i logiki lepsza niż trasa środkiem S7 (pas zieleni) przez Nowy Dwór Gdański z węzłem przesiadkowym NDG (Mierzeja, Nowy Staw, Malbork) gwarantującym większe obłożenie pasażerskie i dalej nowy most Wisła i wpinka do PKM na wysokości węzła kończącego Obwodnicę Południe. Tam pani Prezydent Dulkiewicz zaznaczyła w strategii rozwoju aglomeracji trójmiejskiej potencjał do rozwoju dalej modułowej trasy SKM+PKM+PKP PLK w kierunku Elbląga. Dziwne, że pan senator promuje projekt którego nie ma w strategii rozwoju Gdańska, a nikt nie zajmuje się tym co napisała pani Prezydent Gdańska w najnowszej strategii.