UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten pan ma gdzie mieszkać, a że przepisują mieszkania w darowiźnie za życia to chyba nie jest wina państwa, że potem obdarowany daje darczyńcy kopa w zad. Trzeba myśleć za wczasu a nie ufać bo to kochany synek czy wnuczek.

Gghhh