UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W dzisiejszych czasach w każdej sprawie kiedy człowiek chce sprawiedliwości czy pomocy trzeba iść do mediów, normalnie facet dalej żyłby w fatalnych warunkach o czym pewnie większość wiedziała, a teraz wszyscy wspaniali !!!