UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żeby państwo lub samorząd zadziałało (jednorazowo) trzeba rozkręcić aferę medialną, zrobić szum itd. Niestety spraw jak tego Pana są tysiące, a w skali kraju miliony - a państwo i samorządy udają, że tego nie widzą. Nic nie działa, na nic nie można liczyć, płacimy grube pieniądze w podatkach i składkach, a nic z tego nie mamy, ani my ani inni potrzebujący. Raz na milion uda się coś "załatwić" - jednorazowo i na krótką metę rozwiązać jeden problem i już wszyscy się cieszą, jakbyśmy zaradzili wszystkim problemom tego świata. A bieda jak była tak jest i będzie i zupełnie nic się nie zmieniło.