UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Biedniaczek lewaczek - Nie do końca się z tym zgadzam, mamy w Elblągu mało salonów samochodowych, my aby kupić nowe autko musieliśmy czekać ponad dwa miesiące na odbiór nowego i niestety eksploatować naszego wysłużonego kilkulatka, po drugie wakacje, ,, Bogacze" jak Pan mówi jeżdżą do Australii USA, Kanady a niestety większość z nas musi zadowalać się wakacjami na Karaibach, Tanzanii (Zanzibar dla większości - bo większość była ale nie wiedzą że to Tanzania), czy też biedniejsi posiłkują się Maltą ewentualnie Chorwacją bo budżet się nie spina. I to w dodatku raz lub dwa w roku co u niektórych. Także wcale nie jest tak różowo jak opisujesz ale tu żyjemy i ciągniemy ten swój wózek z mozołem jak widać, każdy jak potrafi.

Slavek