UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszyscy mówią, że Elbląg to bieda i nie ma tu żadnych perspektyw. A tymczasem na ulicach tego nie widać, bo pieszochodów coraz mniej, a w komunikacji miejskiej w zasadzie to ludzie starsi, ze zniżkami lub prawem do bezpłatnych przejazdów oraz młodzież szkolna i to głównie dojeżdżająca do szkół z podelbląskich miejscowości. Na parkingach trudno znaleźć wolne miejsce, a samochody to raczej nie "złomy" czy "pełnoletnie" pojazdy. Koszyki z zakupami nie wyglądają na bieda zakupy, a w tych tzw luksusowych knajpach też o wolne miejsce nie tak łatwo. I co dziwne to jakoś nie widać, aby elblążanie (jeszcze zgodnie z ortografią, bo po Nowym Roku już nie) gremialnie byli zatrudnieni w zakładach czy firmach, bo tak w tradycyjnych godzinach dojazdów do pracy ich samochodziki okupują parkingi przydomowe. No chyba, że dzięki dbałości o emerytów to oni są tymi bogaczami. Więc zainteresowanie drogimi mieszkaniami to też nie powinno dziwić i wcale to nie muszą być osoby z Trójmiasta czy innych regionów kraju.

Biedniaczek lewaczek