UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znam Krzysztofa od lat i jest to najuczciwszy ze wszystkich dziennikarzy. Kiedyś zaproponowałem mu aby postarał się puścić mój ulubiony zespół w ESCE i powiedział że świetny zespół i fajnie grają ale nie on decyduje o muzyce tylko kierownictwo w radio. Tak więc pomógł by mi ale za wysokie progi. Bardzo dobry kolega. Zespół staram się promować gdzie się tylko da i Radio Żuławy jest najlepszym regionalnym radiem jak dla mnie oferując kawał dobrej muzyki oraz promuje nowe zespoły!