UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@asio - Rozumie złość ale skup się trochę bo nic trzymającego się kupy nie wniosłeś ! Rolnik pokazał swoje traktory w mikołaja i potwierdził kto strajkują ten ma ! Krytykują Unię bo tak im politycy wciskają kit a kasę na paliwo i nawozy to biorą podobnie jak ci w parlamencie europejskim. Wszystkim tylko kasa pasuje !