UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Polski Węgier - jak umierają członkowie twojej rodziny to też takie żarty robisz ? To tylko świadczy o tym że panicznie boisz się śmierci i masz infantylne podejście "że jak będziesz coś wyśmiewać to ciebie to nie spotka". Każdy człowiek umiera i czy się tobie podoba czy nie, tylko kwestia czy jest duchowo przygotowany na to. Ty zdecydowanie NIE i to będzie twój dramat na wieki.