UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po ilości "minusów " przy 1 wpisie widzę że jednak KASA dla was się liczy. Zapomnieliście że KAŻDY ale to KAŻDY umrze a kasy i majątków nie zabierzecie MEMENTO MORI. Póki żyjecie jeszcze możecie coś zmienić by nie było za późno. Będziecie rozliczani ze swojego życia nie sąsiada, kolegi, krewnego i tłumaczenie "bo ktoś tam coś" nie zadziała.