UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tralala - Mieszkaniówka w tym miejscu to porażka. Jak zawieje z ZUO to idzie postradać zmysły. Nie zazdroszczę tym którzy kupili mieszkanie na górze Modrzewiny. Skarpet na balkonie nie da się wywiesić.

MaxMegaMax