UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Witam Szkoda że Portal czy ECUS nie widzi co robi Elbląskie Teen Challeng, nie tylko wydają posiłki czy ubrania. Pomagają wyjść z bezdomności i uzależnienia. Poświęcają czas swoje finanse i wszystko to robią za darmo. Z miłości do drugiego człowieka. I takich osób szanuje. Brałam narkotyki, alkohol, zabrano mi dzieci. Prosiłam o pomoc, to powiedzieli idź na dworzec w piątek tam tobie pomogą. Pomogli mi z detoxem z Ośrodkiem. Dziś mam dzieci pracuje i jestem szczęśliwą mamą i kobietą. To jest proces.