UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mój drogi ja nie mam nic przeciwko temu żeby dobry lekarz zarabiał BARDZO DOBRZE. Może nie 25 czy 50 tyś euro ale płaca średnia dla lekarza na poziomie 10 tyś euro powinna być standartem teraz w Polsce. Takie zarobki to dla Polskich lekarzy w Niemczech żadna rewelacja a ich podejście do pacjenta - rewelacyjne. Polscy lekarze to jedne z naszych towarów eksportowych i wkład niebagatelny. Tyle że środki WOŚP nie idą na płaca lekarzy czy pielęgniarek ale na sprzęt którego w stosunku do wyposażenia w Niemczech mamy ciągle za mało. Inna sprawa jak pisowska klika okradała polskę zamawiając u kolesi szmelc i chłam za miliony licząc na ochonę zera Ziobry... Za tą ochronę powinien dostać karę śmierci po jej restytucji ponieważ tolerował zapaść Służby Zdrowia i setki tysiące dodatkowych zgonów. W mojej ocenie specjalnie dla tego Pana trzeba wprowadzić karę główną za zdradę stanu i w jednym procesie skazać za nią i "bonzów" z ministerstwa sprawiedliwości i tych z resortu zdrowia. Ja wolę lekarza -specjalistę niż takiego co dorabia na budowie a znam dwóch magistrów rechabilitacji po licznych kursach i specjalizacjach którzy założyli firmę budowlaną i remontują mieszkania... To w Elblągu zrobili naprawdę bardzo fajnie....

MariuszLewandowski-Fc