UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jacyna - Środki WOŚP to chyba 1% nakładów Budżetu. Elbląg dzięki jak rozumiem staraniom Pana Missana pozyskuje ogromne środki na Szpital Miejski i jest mała ogranizacja pozarządowa wspierająca ten szpital której członkowie / w tym Radna Adamowicz/ pracuję jako wolontariusze. Podejrzewam że gdyby takie wsparcie jakie dostaje WOŚP skierować do Stowarzyszenie "SERCE ZA UŚMIECH" to zakupy sprzętu byłyby o wiele większe ale widać Pani Wiceprzewodnicząca jest na tyle skromna że wparcia od Prezydenta nie oczekuje i działalności stowarzyszenie nie promuje - a szkoda bo w tym wypadku skromność moim zdaniem szkodzi interesom Elblążan. Zapraszam zatem do wsparcie Szpitala Miejskiego bez pośrednictwa Pana Owsiaka.. Co zaś do owej Babci to wolność wyrażania opinii jest fundamentalna ale jak widać prawo to przyznaje sobie Jurek podczas festiwali szczodrze obijać PIs / słusznie zresztą/ ale odbiera go innym gdy krytykują jego osobę i działania... Zakłamanie czy próba zduszenia krytyki ? W tym zakresie Jurek stoi obok Posła Śliwki ponieważ obaj robią tego sam- wykorzystują sądy do tłumienia krytyki... Smutne towarzystwo

MariuszLewandowski-Fc