UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Gdzie my k... żyjemy? - Szanowny Panie lub Szanowna Pani - jeśli uważa Pan lub Pani że pytanie o wydatki WOŚP to plucie jadem to niestety ma Pani ten jad w sercu i umyśle. Idea zbiórki publicznej zakłada właśnie publiczne jej rozliczenie co do gorsza. Sprawozdawczość jest w istocie twórcza i tak jak można w niej sporo rzeczy ukryć tak dostęp do dokumentów rozliczeniowych powinien być prawem każdego obywatela. Nie do sprawozdań sumujących te wydatki ale do dokumentów stanowiących podstawy księgowania. Korupcja na Ukrainie przestaje być tematem tabu - dlaczego tabu ma być niegospodarność czy korupcja w procesie wydawania środków na organizacje pozarządowe albo środków ze zbiórek ? Chętnie poczytam Pana lub Pani riposty ?
MariuszLewandowski-Fc