UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tyle lat juž działa ten biznes w Elblągu I dopiero teraz widzą problem, strasznie wolno I pomału mielą te młyny w ratuszu każdy problem, a wystarczyło przy wydawaniu zezwolenia na te hulajnogi zobowiązać firmę do wyznaczenia miejsc ich pozostawiania, jeszcze urząd mógłby na tym też zarobić przy uzgadnianiu tych miejsc. ale skąd oni mają o tym wiedzieć, jak im nikt jeszcze tego nie powiedział, podobnie z tą działką pod nosem urzędu - tego nikt nie potrafi rozwiązać, bezradnym to już nawet nie przeszkadza że całe miasto kpi z takiego gospodarza.... ele mele dutki

Gospodarz malutki.