UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@grad - Doczekają tych lat i niewiesz co ciebie czeka, tylko człowiek pozbawiony elementarnego wychowania i empatii, w sposób chamski pisze wypociny, opanuj się człowieku, a moja ojczyzna jest Polska i chce by się rozwijała i ludzie żyli dostatniej, jesteśmy mądrym narodem i r, adzic powinni Polacy z czystym rodowodem i obywatelstwem polskim, a nie potomkowie zaborcow