UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem mądrzy ludzie na ogół nie chodzą na takie spotkania. Kto uczestniczy w takich spotkaniach jak mądrzy ludzie w domu zostali? Dziennikarze i politycy PiS-u bo muszą. Fanatyczni wyborcy bo chcą. Nie tylko fanatycy PiS-u ale również fanatycy dowolnej partii czy jakiegoś innego tworu z ambicjami też chcą uczestniczyć. Osoby, którym wszystko jedno albo i nie ale za wszelką cenę chcą zaistnieć, być w świetle jupiterów, nie zawahają się ani chwili i też pójdą. Jak uda im się zabrać głos na spotkaniu co oczywiście nie ma żadnego znaczenia czują się spełnieni. Nie wiem po co są spotkania. Nikt nikogo do niczego nie przekona i każdy będzie trwał przy swoim zdaniu. Politycy i fanatycy PiS-u będą trwać przy tym co powiedział Prezes bo swojego zdania nie mają. O tym jak myśleć i co mówić dostają ściągi od Prezesa zwane przekazem dnia.

Czy