UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
DobreStanowisko, to nepotyzmUkłady. Co roku kolejni studenci kończąWyższe szkołyGotowania na gazie i inneBezsensy. Jak na mojej uczelniProfesor od matematyki chciałUwalić 3/4 roku, bo to debileByli, to zostałWezwany naDywanik doDziekana, na rozmowęWychowawczą, że studenci są zasobemLudzkim, któryPłaci imPensję. PotemWychodzą na rynekPracy tacyDebile. Każdy absolwent chciałby pracować w ciepłymBiurze, a w lecie klimatyzowanym. Przy komputerze oczywiście. Nie ważne, żeDebil, ale poUkładach. W korpoCzęsto całe piętra zajęteBiurkami, jakMałpy wKlatce. Ale już ichZwalniają bo SI jestTańsza i bardziejWydajna. Kolejni polecąInformatycy księgowi, bo tępychWpisywaczy danych już nie będzieTrzeba. Nie będą mieliPieniędzy, aby zapłacić monterowi, brukarzowi, więć przez toPadną inneZawody.
tyle