UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uparliśmy się dziwić, że nam nie wychodzi. Że mimo tylu akcji, inicjatyw, programów i haseł - rzeczywistość wciąż nie chce się zmienić. Jakby sam fakt chcenia miał wystarczyć, by coś drgnęło. Jakby rzeczywistość była lustrem woli, a nie polem sił, w którym każda inicjatywa natychmiast spotyka się z oporem.
???