UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uparliśmy się dziwić, że nam nie wychodzi. Że mimo tylu akcji, inicjatyw, programów i haseł - rzeczywistość wciąż nie chce się zmienić. Jakby sam fakt chcenia miał wystarczyć, by coś drgnęło. Jakby rzeczywistość była lustrem woli, a nie polem sił, w którym każda inicjatywa natychmiast spotyka się z oporem.

???