UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan redaktor się obudził o jakieś pięć lat za późno. Jednak lepiej późno niż wcale. Cały ten budżet obywatelski jest śmieszny i niepotrzebny a daje tylko iluzoryczną wizje że my mieszkańcy mamy na cokolwiek wpływ.