UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten Elbląski Budżet Obywatelski to widać niezła ustawka i paranoja. Tak samo będzie zaraz z biletami 5-minutowymi, które przez korki będą niezłą okazją do mandatów, bo nie pozwolą nawet na przejechanie jednego przystanku po takiej grunwaldzkiej, Bema itd. Widać, że radni nie korzystają z komunikacji miejskiej. A problem będą mieć niewinni mieszkańcy....