UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tracę apetyt jak czytam komentarze o Olimpii ! Zdecydowanie odczuwam brak ducha prawdziwego kibica który się nie odwraca plecami kiedy zespół przegrywa mecze i przechodzi kryzys. Zbyt mało wiary i optymizmu i zbyt dużo dołowania i pesymizmu ! Stare przysłowie jest zawsze aktualne, " jak nie możesz pomóc nie przeszkadzaj "

Itp