UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy wy w końcu zrozumiecie że system w którym żyjemy jest po to aby wyciągać od nas jak najwięcej pieniędzy dla wąskiej grupy która na wszystkim trzyma łapę. Dlatego na każdym kroku są opłaty, podwyżki, daniny, mandaty, kary itd. Rzucą od czasu do czasu jakieś świadczenia żeby uspokoić lud że nie tylko muszą płacić ale też coś dostaną. To jest prosta psychologia i socjologia. Żadna tajna wiedza. Wystarczy trochę się pointeresować.

fwywdguhfij