UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tanie państwo, tanie miasto, ... Tak może i jedne z tanszych miast ale tez i miasto, które najmniej oferuje mieszkancom. Jak na byłe miasto wojewódzkie to mamy tylko fabryk co podrzędne miasto powiatowe... Liczcie panowie i panie radne dalej na głosy nasze a na pewno sie wkrótce zdziwicie.
ZdenerwowanyMieszkaniec