UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę, że wszyscy są tu ekspertami opierając się jedynie na swoich domysłach i nienawiści ludzkiej. Zapytajcie się może właścicielki, jak były przyznawane miejsca z budżetu sama czekałam w kolejce by zapisać swoje dziecko na zajęcia z budżetu, więc proszę nie mówić że właścicielka wybiera dzieci do projektu, jeśli państwo nie umie zapewnić takich usług z budżetu to tak takie inicjatywy są potrzebne, pomyślcie jak byście się czuli jakby wasze dzieci miały problem z mową, a nie mielibyście funduszy? Dalej byście uważali że to złodziejstwo. A ten program naprawdę działa więc nie rozumiem zamieszania.

Haniakkk