UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To chyba oczywiste, że to ustawka, jakaś prywatna firma sobie zgłosiła projekt, który sama chce wykonać, a UM to im ułatwia, wynik głosowania na ten projekt też budzi wątpliwości, bo jak to możliwe, że na projekt obejmujący 50 osób zagłosowało ponad 800 osób. A co najważniejsze to nie taki jest cel budżetu obywatelskiego, żeby projekty były tylko dla kilkudziesięciu osób, to mają być inicjatywy ogólnodostępne potencjalnie dla wszystkich mieszkańców, a nie dla grupki wybrańców, a kto będzie wybierał te 50 osób? To może ja sobie zgłoszę za rok projekt na kupno nowego samochodu dla 1 mieszkańca i to ja nim będę. Czas pokazał, że wywalanie w ten sposób publicznych (naszych) pieniędzy mija się z celem i jest powodem wielu nadużyć i wyłudzeń. Czas z tym skończyć !!