UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy ja dobrze rozumiem, że my jako mieszkańcy Elbląga mamy płacić na grupę dzieci (wybranych przez właścicielkę) za ich prywatne zajęcia w prywatnej placówce? Jakie były kryteria wyboru / przyjęcia dziecka, gdzie można było zgłosić swoje dziecko do badania czy jest mu to potrzebne? Idąc tym tokiem myślenia można by "zalegalizować" wszystko... Kurs tańca dla singli, samoobrona dla seniorów, a może "rozszerzanie horyzontów smakowych przez testowane dać w restauracji... Papier przyjmie wszystko, dziwne czasy mamy.